<
TEQUILA SHOWBAND BACKGROUND

Často kladené otázky

Kto je Tequilashowband?

Kapela Tequilashowband patrí medzi najvyťaženejšie kapely na Slovensku i v zahraničí. V kapele účinkujú profesionálni hudobníci a speváci s dlhoročnými profesijnými skúsenosťami. Náš repertoár pozostáva z najväčších svetových a domácich hitov rôznych štýlov.

Aké skúsenosti má kapela Tequilashowband?

Množstvo koncertov, svadieb, plesov, bálov, rodinných osláv a verejných vystúpení za dlhé roky sú zárukou úspechu Vášho eventu. Pravidelne pridávame do repertoáru nové skladby a dostatočnom časovom predstihu vieme vyhovieť aj požiadavkám klienta na piesne, ktoré nie sú súčasťou repertoáru. Maximálne sa snažíme vyhovieť požiadavkám klienta a splniť jeho očakávania do posledného detailu.

Ako môžem kapelu Tequilashowband objednať?

Stačí telefonicky alebo mailom kontaktovať manažéra kapely, ktorý vám do pár sekúnd odpovie na otázku o obsadenosti a neskôr s vami dohodneme ostatné potrebné záležitosti. +421907121065,

Aký má kapela honorár?

Cena kapely závisí od viacerých faktorov, ako napr. rozsah vystúpenia alebo doprava.

Čím je kapela Tequilashowband výnimočná?

Našim cieľom je splniť očakávania klienta a urobiť Váš event nezabudnuteľným pre všetkých prítomných. Zoznam skladieb prispôsobujeme klientovi. Zárukou je dobrá nálada, maximálna zodpovednosť a vysoká profesionalita!

Ako sa na Tequilashowband pripravuje na vystúpenie?

Príprava potrebuje čas, preto na každú akciu prichádzame minimálne s dvojhodinovým predstihom. Každý detail dohodneme s objednávateľom vopred a preto v deň konania Vášho eventu už nič nemusíte riešiť, len si užívať super zábavu.

Ako vyzerá typické hranie Tequilashowbandu?

Najčastejšie hrá kapela 45 minútové kolá, ale ak je plný parket nie je problém hrať aj 90 minút (aj dlhšie, prípadne využiť naše služby DJ-ja). Jednoducho nás hudba baví a baví nás baviť Vás! Obvykle sa zaväzujeme na 9 hodín hrania, ale za príplatok môžeme byť aj do rána. Ale verte nám, dovtedy Vás zničíme(aspoň Vaše tanečné topánky určite), lebo nie dĺžka trvania evetu je smerodajná, ale maximálne zábava, ktorá graduje do hostia odchádzajú spokojní, príjemne vyčerpaní domov a roky spomínajú práva na ten Váš event!